Договір Завантажити

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ

з комплексного обслуговування багатоквартирного будинку                                                                           

Компанія  «PobutDobrobud» — це надійна команда професіоналів з багаторічним досвідом з ремонту та експлуатації багатоквартирних житлових будинків та нежитлових приміщень. Підприємство створене з метою забезпечення ефективного та прозорого управління, належного утримання житлового та нежитлового фонду, уримання прибудинкових територій, об’єктів благоустрою. Ми пропонуємо наші послуги Об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), Житлово-будівельним кооперативам (ЖБК), житловим будинкам, які знаходяться в комунальному обслуговуванні.  Ми проводимо всі види капітальних ремонтів, що стосуються житлового фонду, проектування, монтаж та обслуговування інженерних мереж водопостачання, водовідведення та центрального опалення.

Ми пропонуємо:

  • підвищити якість надання послуг;
  • розрахувати оптимальну вартість послуг по Вашому будинку та підписати договір на його  комплексне обслуговування;
  • надати можливість Вам визначати суму накопичень на поточний ремонт (ремонтний фонд) Вашого будинку;
  • надати Вам можливість обирати перелік послуг, які Ви вважаєте необхідними для виконання на постійній основі, а які будуть сплачуватись по факту їхнього виконання;
  • надавати Вам щомісячний фінансовий звіт;
  • використовувати сучасні IT – технології для проведення розрахунків за обслуговування, звітування перед мешканцями, прийому звернень громадян;
  • налагодити всі договірні відносини з постачальниками комунальних послуг, а саме: енегргопостачальними організаціями, водоканалом, інтернет провайдерами, ліфтовими службами, організаціями, які проводять дезінфекцію та дератизацію, перевізниками сміття та ін.

Наша команда має наміри брати учать, як у місцевих, державних так і у міжнародних програмах розвитку енергозбереження, залучати кошти для проведення капітальних ремонтів модернізації інженерних мереж та систем центрального опалення будинків, які перебувають на обслуговуванні.

Обираючи нас Ви обираєте: персональний підхід,  зрозумілу вартість послуг, швидке реагування на звернення, зменшення сум витрат на  адміністративне утримання, багаторічний досвід обслуговування більше 180 будинків.

 

Меню